Prestaties
Op weg naar roem met je Grote Münsterlander.
Op deze pagina kan ook de prestatie van uw hond behaald op een proef vermeld worden.
Wilt u de prestatie vermeld hebben mail dan met uitslagen@grotemunsterlander.nl
Alle uitslagen van Orweja
Veldwerk en Zweetspoorproeven
2014
Jeugd najaarsveldwedstrijd 27-09-2014 te Westernieland
Binky uut't Vossebeltseveld: EV eigenaar Elon Schimmel en Inge Borghuis
Noviceklasse 03-10-2014 Nieuwe Pekela
Lord Miquel uut 't Vossebeltseveld: 1e Goed eigenaar Mireille Iliohan
Noviceklasse 26-04-2014 te Steenbergen
LADY JILLZ UUT'T VOSSEBELTSEVELD 1e ZG. eigenaar Ronald Mentink
Jeugdvoorjaar 16-04-2014 ten Angeren
LENA V.'T EXELSE VELD 1e ZG. eigenaar René Bakker
Jeugdvoorjaar 04-04-2014 te St. Annaland
NESTOR V.D. STOMMEERPOLDER E.V. eigenaar W.J. VAN DIJK
2013
12-10-2013 te HERKENBOSCH
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo
OLETTE V.H. MEEKENESCH 1e Zeer Goed eigenaar: A.F.M. Nieuwenhuis
Jeugd Veldwedstrijd 4-10-2013 te Oude Pekela
CLAY V.'T GINA FLORASHOF 1e Zeer Goed eigenaar: B.H.B. WESSELINK
CYRA V.'T GINA FLORASHOF 2e Zeer Goed eigenaar: D.G. STRUIK
JAMIE V.D. STOMMEERPOLDER 3e Goed eigenaar: L. SPAARGAREN
Aspe Doris van 't Reuseldal met voorjager Bart Waltmans
28-09-2013 bij de Nederlandse Brakken Club op een zweetspoor-F de kwalificatie Goed
06-09-2013 jeugdveldwedstrijd te Retranchement
Boreas Big Boss of Coopers Border eigenaar J.L. van Bokhoven
2e plaats GOED
Zweetspoorproef E
Odin v.h. Meekenesch eigenaar M.J.A.H. van Wanrooij
kwalificatie G 3e prijs
27 april 2013 te Steenbergen
Aspe Doris van 't Reuseldal , eig/vj. Jolien Meesters EV
Najaars veldwedstrijden 2012
Continentaal II Trofee, Eexterveen 12 oktober 2012.
Olette van het Meekenesch van André Nieuwenhuis Eerste Zeer Goed
Winnaar Continentaal II Trofee.
6-10-2012 te Hoofdplaat
Open klasse
Olette van het Meekensch, eig/vj. André Nieuwenhuis EV
Jitske van de Mesurekreek, Eig/vj Elke Peeters EV
Jeugd klasse
Aspe Doris van 't Reuseldal eig/vj. Jolien Meesters, 1e Zeer Goed
Lizzy van de Stommeerpolder eig/vj. Iman de Korne, 2e Goed
22-09-2012 te Nieuwe Pekela open klasse
Niko vom Varesfelt van M. Nieuwenhuis- Wolters 1e Goed
Zweetspoor 2012
19 september Overloon Zweetspoor E
Nova vd Stommeerpolder van L. Spaargaren 2e Zeer Goed
7-9-2012 Tilburg Zweetspoorproef F
Maja Vom Bimolterfeld van K. Lukens 3e Zeer Goed
5-9-2012 Lage Mierde Zweetspoorproef F
Olette v.h. Meekenesch van A. Nieuwenhuis 2 U RCACT
Niko vom Varesfeldt van N.Nieuwenhuis-Wolters U RCACT
17 maart Zweetspoor F Maarn Ver. Draadhaar
Kylie van de Stommeerpolder 1e U met 100 punten (volle bak)
Voorjaar veldwerkwedstrijden 2012
30-04-2012 Veldwedstrijd te Steenbergen - Jeugdklasse
Jolien Meesters met Aspe Doris van 't Reuseldal - 1e Goed
06-04-2012 - Veldwerkwedstrijd te Hoofdplaat
Noviceklasse
Elke Peeteres met Jitske van de Mesurekreek Eervolle Vermelding
Jeugdklasse
Jolien Meesters Aspe Doris van 't Reuseldal 2e Goed en Winnaar van "De Staande Hond"
Matty de Putter Becses van Dorka's Plek Eervolle Vermelding
17 maart voorjaarsveldwedstrijd amateurs-CAC in Evergem (België)
Frigg van de Zuidlede 1e plaats Zeer Goed
Jitske van de Mesurekreek 3e plaats Zeer Goed
eigenaar Elke Peeters
10 maart Hilvarenbeek jeugdwedstrijd
Filu (Tobor) vom Flörbach met Jarina Kisjes 3e Goed
2011
21-10-2011 te Nieuwe Pekela
Kamp. Veldwerkwedstrijd om de Continentaal II trofee
Rene Bakker met Freya v.'t Exelseveld Open klasse ZG 2e plaats
4-10-2011 Veldwedstrijd Hoofdplaat Jeugd
Olette v.h. Meekenesch, André Nieuwenhuis, 1e Zeer Goed
(Winnaar Staande Hond NGMV)
Jitske v.d. Mesurekreek, Elke Peeters, 2e Goed
Onanka v.h. Meekenesch, Maria Nieuwenhuis, 3e Goed
Lady Jillz uut 't Vossebeltseveld, Ronald Mentink, Goed
Lizzy v.d. Stommeerpolder, Iman de Korne, Goed
Nico vom Varesfeldt, Maria Nieuwenhuis, Goed
23 09-2011 te Gasselte
Jillz v. 't Vossebeltseveld Ronald Mentink Jeugd 2e goed
Maja (Bo) v.'t Bimolterfeld Kees Lukens open klasse 3e goed
Veldwerk te Rilland op 11-09-2011
Vaida Valesca v.'t Exelseveld Barbara v.d. Burgt open klas EV
Voorjaar veldwerkwedstrijden 2011
16-04-2011 te Hoofdplaat
Veldwerkwedstrijd Novice klas
Rene Bakker Freya v.'t Exelseveld 1e plaats Zeer Goed
Ronald Mentink Mika van het Meekenesch Eervolle vermelding
Jeugd Klas
Barbara v.d. Burgt Aristaios Onyx of Coopers Border 2e plaats Goed
H. v. Kalshoven Joy v.d. Stommeerpolder Eervolle vermelding
Hilvarenbeek 12 maart Jeugdwedstrijd
Jarina Kisjes Filu (Tobor) vom Flörbach 4e Goed
|