Prestaties
Op weg naar roem met je Grote Münsterlander.
Op deze pagina kan ook de prestatie van uw hond behaald op een proef vermeld worden. Wilt u de prestatie vermeld hebben mail dan met uitslagen@grotemunsterlander.nl
Uitslagen 2014
MAP proef 10-10-2014 te Rha
Maria Nieuwenhuis-Wolters Niko vom Varensfeldt MAP A 470 Punten
Nico Engels Max van de Stommeerpolder MAP A 420 punten
1e met de hoogste aantal punten van de dag, Beste Grote Munsterlander en beste B-hond is geworden:
Hilda Wanders Mona von Hoxfeld (Mischa) MAP B 534 Punten
Rini van Kuijk Nico von Hoxfeld (Darco) MAP B 468 Punten
Leo Smits Bayla van ‘t Reuseldal MAP B 450 Punten
Rene Machielse Boreas Bartje of Coopers Border MAP B 445 Punten
Vriezenveen 2-8-2014
Cay van `t Woudse Veldt, eig. T. te Boome KNJV B-diploma 73 punten
Winterswijk 9-8-2014
Cay van `t Woudse Veldt, eig. T. te Boome KNJV B-diploma 68 punten
Uitslag KNJV proef te Haaften Crobsche Waard 16-08-2014
25 deelnemende Grote Munsterlanders waarvan 17 een diploma hebben gehaald.
|
Eigenaar : |
A Diploma: |
|
1e |
C.A.M. Vromans |
Bente van de Berkelse Akkers |
A 97 |
2e |
Linda Louwman vd Veen |
Dietske v 't Seijzenbrook |
A 93 |
|
|
B diploma: |
|
1e |
Leo Smits |
Bayla v.t. Reuseldal |
B 76 |
2e |
Rini van Kuijk |
Nico von Hoxfeld (Darco) |
B 76 |
3e |
Leo Niemantsverdriet |
Dürak van den Berkelse Akkers |
B 73 |
|
Rene Machielse |
Boreas Bartje of Coopers Border |
B 72 |
|
Frans van der Loo |
Aya van Dorka's Plek |
B 71 |
|
C.A.M. Vromans |
Carly van de Berkelse Akkers |
B 71 |
|
René Bakker |
Lena van het Exelseveld |
B 71 |
|
Joop In der Hees |
Kalle van 't Exelse Veld, roepnaam Youp |
B 70 |
|
Jan Willem Kruissen |
Kwinsy v't Proostmeer |
B 64 |
|
Bets Ackermans |
Brax vom vossbrink |
B 62 |
|
Sonja de Ruiter |
Do v. 'T Woudse Veldt |
B 60 |
|
Agaat van Velzen |
Bruce v. 't Reuseldal |
B 59 |
|
|
C diploma: |
|
1e |
Jos Franssen |
Barones Meggie von Cayer Blanck |
C 44 |
2e |
Cees v. Empel |
Donja v.d. Berkelse Akkers |
C 43 |
3e |
Marius Albracht |
Cara van 't Gina Florashof |
C 36 |
|
|
Voor de volledige uitslagenlijst zie http://www.orweja.nl/uitslagen-knjv-proeven/
Uitslagen 2013
Map Proeven:
5-10-2013 te Emmen
DIETSKE V.’T SEIJZENBROOK MAP B 535 p. eigenaar: L. Louwman-vd Veen
MONA VON HOXFELD MAP B 426 p. eigenaar: H. Wanders
20-09-2013 te Wijchen
ARRAS VAN DORKA’S PLEK MAP B 477 p. eigenaar: M de Putter
14-09-2013 te Heerle
MAX VAN DE STOMMEERPOLDER MAP A 435 p. eigenaar: N. Engels
Uitslag KNJV proef 17-08-2013 Haaften
MAP proeven 2012
13-10-2012 te Rha
Odin v.h Meekenesch van M. van Wanrooij MAP A 510 punten
6-12-2012 te Moerstraten
Odin v.h. Meekenesch van M. van Wanrooij MAP A 440 punten
24-09-2012 Hof van Twente
Olette van het Meekenesch van A. Nieuwenhuis B 480 punten
Jull v.'t Exelse Veld van H.G. Klokman B 438 punten
15-09-2012 Heerle
Odin v.h. Meekenesch van M. van Wanrooij MAP A 480 punten
KNJV proeven 2012
30-09-2012 Sevenum
Carly van de Berkelse Akkers van Cees Vromans B 78 punten
29-09-2012 Kampen
Jull v.'t Exelse Veld van H.G. Klokman B 75 punten
Oukje v.h. Meekenesch van J.J.N. Koster B 74 punten
22-09-2012 Emst
Jull v.'t Exelse Veld van H.G. Klokman B 66 punten
22-09-2012 Vessem
Carly v.d. Berkelse Akkers van C. Vromans A 87 punten
Boy Dito v.d. Berkelse Akkers van V.B.M. Habraken B 74 punten
Aya van Dorka's Plek van F.H.M. van der Loo B 65 punten
22-09-2012 Lauwersmeer
Mona von Hoxfeld van H. Wanders B 74 punten
Lady Jillz uut 't Vossebeltseveld van R. Mentink B 71 punten
17-09-2012 Zwiep
Onanka v.h. Meekenesch van M. Nieuwenhuis- Wolters B 78 punten
Jull v.'t Exelseveld van H.G. Klokman B 76 punten
Es-Banjer v.d. Heidepolder van G. Rijsdijk B 68 punten
Olette v.h. Meekenesch van A. Nieuwenhuis C 48 punten
15-09-2012 Leek
Darah v.h. Doelhof van K. Procee B 70 punten
10-9-2012 Markvelde
Olette vh Meekenesch van A. Nieuwenhuis B 79 punten
Joeta v.'t Exelseveld van G.J.A. Geessink B 78 punten
Onanka vh Meekenesch van M. Nieuwenhuis-Wolters B 77 punten
Jull v.'Exelseveld van H.G. Klokman B 76 punten
Flora van L. Louwman-van de Veen B 75 punten
Freya v.'t Exelseveld van R. Bakker B 74 punten
Glory vom Kemper's Hook van J.P.M. Heijmer C 43 punten
Gorbi vom Florbach van H. Wegman C 34 punten
9-9-2012 Afferden-Deest
Max v.d. Stommeerpolder van N. Engels A 78 punten
Carly van de Berkelse Akkers van Cees Vromans B 73 punten
Aya van Dorka's Plek van F. van der Loo C 46 punten
8-9-2012 Emmen
Balou aus der Heide van S.C.M.Moed B 75 punten
Mona von Hoxfeld van H. Wanders C 46 punten
7-9-2012 Oploo
Carly van de Berkelse Akkers van Cees Vromans B 78 punten
1-9-2012 Buggenum
Anoeska van de Schaarsheide van R. van Kuijk B 75 punten
Maja v.h. Meekenesch van E. Hanssen B 72 punten
Kalle v.'t Exelseveld van J.P.G.L. in der Hees C 40 punten
Kendra vom Sulztal van W. Fuchs C 40 punten
1-9-2012 Heerlen
Carly v.d. Berkelse Akkers van C. Vromans B 77 punten
Lizzy v.d. Stommeerpolder van I. de Korne B 58 punten
1-9-2012 Oldenzaal
Flora van L. Louwman-v.d. Veen A 92 punten
Onanka v.h. Meekenesch van M. Nieuwenhuis-Wolters B 79 punten
Nanda v.h. Meekenesch van R.E. Bolk B 71 punten
Filu vom Florbach van J.A.M. Kisjes B 67 punten
Olette v.h. Meekenesch van A. Nieuwenhuis C 50 punten
25-08-2012 Uffelte
Oukje v.h. Meekenesch van J.J.N. Koster C Diploma 45 punten
25-08-2012 Voorst
Onanka v.h. Meekenesch van M. Nieuwenhuis-Wolters B diploma 76 punten
Olette v.h. Meekenesch van A. Nieuwenhuis B diploma 78 punten
25-08-2012 Lewedorp
Filu vom Florbach van J. Kisjes B diploma 65 punten
24-8-2012 Hardenberg
Es Banjer v.d. Heidepoder van G. Rijsdijk B diploma 74 punten
Nandra v.h. Meekenesch van S. Bolk-Molder B diploma 68 punten
20-08-2012 te Klundert
Anoeska van de Schaarsheide van M.J.N. van Kuijk B diploma 72 punten
18-08-2012 te Haaften
Bente van de Berkelse Akkers van Cees Vromans A diploma 92 punten 1e prijs
Flora van Mw L Louwman-van de Veen B diploma 80 punten
Olette van het Meekenesch van A. Nieuwenhuis B diploma 78 punten
Onanka vh Meekenesch van M. Nieuwenhuis-Wolters B 76 punten
Boy Dito v.d. Berkelse Akkers van V. Habraken B diploma 74 punten
Es Banjer v.d. Heidepolder van G. Rijsdijk B diploma 73 punten
Aya van Dorka's Plek van F. van der Loo B diploma 71 punten
Joeta v.'t Exelseveld van G.J.A. Geessink B diploma 70 punten
Anoeska van de Schaarsheide van M.J.N. van Kuijk B diploma 68 punten
Frieda v.'t Exelseveld van J.W. ten Hoopen B diploma 68 punten
Freya van't Exelse Veld van R. Bakker B diploma 67 punten
Max v.d. Stommeerpolder van N. Engels B diploma 65 punten
Arras v. Dorka's Plek van M. de Putter C diploma 49 punten
Jull v.'t Exelseveld van H.G. Klokman C diploma 47 punten
Amber van Walborgh van Bianca Nuijts-Consten C diploma 45 punten
Glory vom Kemper's Hook van J.M.M. Heijmer C diploma 44 punten
Kwinsy v.'t. Proostmeer van Jan Kruissen C diploma 42 punten
Brax vom Voßbrink van B. van Liempt C diploma 42 punten
Filu vom Flörbach J.A.M. Kisjes C diploma 39 punten
Aristaios Jaspis of Coopers van Pierre Kennis C diploma 37 punten
Sparky van de Stommeerpolder van M. Weglage C diploma 37 punten
18-08-2012 te Veenhuizen
Balou aus der Heide van S.C.M. Moed B diploma 69 punten
11-08-2012 te Winterwijk
Jull (Joeta) v.t Exelseveld van H.G. Klokman A diploma 89 punten 2e plaats
Olette van het Meekenesch van A. Nieuwenhuis B diploma 71 punten
Niko vom Varesfeldt van Maria Nieuwenhuis-Wolters B diploma 71 punten
Maja v.h. Meekenesch van Egbert Hanssen B diploma 70 punten
Glory vom Kempershook van J.P.M. Heijmer B diploma 67 punten
Joeta v.'t. Exelseveld van G.J.A. Geessink C diploma 46 punten
11-08-2012 te Delfzijl
Kasper v.'t. Proostmeer van B.M. Cock B diploma 68 punten
11-08-2012 te Biddinghuizen
Oukje v.h. Meekenesch van J.J.N. Koster B diploma 67 punten
06-08-2012 te Rilland
Lizzy v.d. Stommeerpolder van I.L. de Korne C diploma 35 punten
04-08-2012 Vriezenveen
Olette van het Meekenesch van A. Nieuwenhuis C diploma 47 punten
Niko vom Varesfeldt van Maria Nieuwenhuis-Wolters B diploma 77 punten
Es Banjer v.d. Heidepolder van G. Rijsdijk B diploma 72 punten 04-08-2012 te Veendam
Balou aus der Heide van S.C.M.Moed B diploma 71 punten
04-08-2012 te Heukelom
Carly van de Berkelse Akkers van Cees Vromans B Diploma 73 punten
Aya van Dorka's Plek van F. van der Loo C diploma 43 punten
2011
08-10-2011 MAP Rha
Wilma Rodenburg Bodana v.d Haenenpoel MAP B diploma 465 pt
Leendert v.d. Luit Blizzy v.d. Haenenpoel MAP B diploma 465 pt
1-10-2011 MAP te Heerle
Meiske v.'t Exelseveld Matty de Putter MAP A diploma met 535 pnt (1e plaats)
24-09-2011 te Zwiep
Jibbe v.'t Proostmeer Marcel Veldhuis C diploma 45 pnt.
Frieda v.'t Exelseveld Wim te Hoopen B diploma 64 pnt.
Jull v.'t. Exelseveld Gerrit Klokman B diploma 74 pnt.
19-09-2011 te Zwiep
Freya v.'t Exelseveld Rene Bakker B diploma 69 pnt.
19-09-2011 MAP te Arne Muiden
Meiske v.'t Exelseveld Matty de Putter MAP A diploma 467 pnt.
17 09-2011 te Markvelde
Dietske v.'t Seijzenbrook Linda Louwman-van der Veen B diploma 77 pnt.
Jibbe van`t Proostmeer Marcel Veldhuis C diploma 43 pnt.
Glory vom Kemper`s Hook Jan Heijmer C diploma 44 pnt.
Jull van `t Exelseveld Gerrit Klokman C diploma 49 pnt.
Joeta van `t Exelseveld Albert Geessink C-diploma 42 pnt.
11-09-2011 te Afferden/Deest
Max v.d.
Stommeerpolder Nico Engels A diploma 84 pnt.
10-09-2011 te Vucht
Aya v. Dorka's Plek-Frans v.d Loo B diploma met 73 pnt
Anoeska v.d. Schaarsheide Riny van Kuijk KNJV B diploma 72 pnt
10-09-2011 te Emmen
Maja (Bo) v.'t Bimolterfeld-Kees Lukens B diploma met B 78 pnt
10-09-2011 te Oldenzaal
Mika v.'t Meekenesch Ronald Mentink B diploma met 70 pnt. 03-09-2011 te Heerle
Odin v. het Meekenesch Ries v Wanrooy A diploma 91 pnt 1e pl.
03-09-2011 te Oldenzaal
Dietske v 't Seijzenbrook Linda Louwman van der Veen B diploma 79 pnt. 03-09-2011 te Buggenum
Anoeska v.d. Schaarsheide Riny van Kuijk KNJV B diploma 71 pnt.
02-09-2011 MAP te Kerkwijk
Nova v.d. Stommeerpolder Linda Spaargaren MAP B diploma 405 pnt
22-08-2011 te Klundert
Odin v. het Meekenesch Ries v. Wanrooy A diploma 87 pnt
Anoeska v.d. Schaarsheide Riny van Kuijk KNJV B diploma 72 pnt
Ned. Grote Münsterlanderproef te Haaften 20 augustus 2011
Nova van de Stommeerpolder L. Spaargaren, A-diploma 90 pnt.
Winnaar van deze proef
Max v. de Stommeerpolder N. Engels A diploma 85 pnt.
Bente v.d. Berkelse Akkers C. Vromans B diploma 80 pnt.
Es Banjer v.d. Heidepolder G. Rijsdijk B diploma 74 pnt.
Bodana v.d. Haenenpoel- H.W. Rodenburg B diploma 71 pnt.
Aya v Dorka's Plek F. van der Loo B diploma 70 pnt.
Jull v't Exelseveld G. Klokman B diploma 69 pnt.
Mika v. het Meekenesch R. Mentink B diploma 69 pnt.
Amber v. Walborgh B. Nuijts-Consten B diploma 67 pnt
Kalle v.d. Stommeerpolder H. IJpelaar B diploma 64 pnt.
Artemis Methyst of Coopers Border G. v.d. Heuvel B diploma 63 pnt.
Odin v.h. Meekenesch M. v. Wanrooij C diploma 48 pnt.
Blizzy van de Haenenpoel H.G. van der Luit, C-diploma 45 pnt.
Arras v. Dorka's Plek M. de Putter C dipolma 44 pnt.
Kwinsy v't Proostmeer J.W. Kruissen C 44 pnt.
Eska v't Exelseveld G. Klokman C diploma 43 pnt
Joeta v't Exelseveld A. Geessink C diploma 40 pnt
Sparky
van de Stommeerpolder M. Weglage C diploma 36 pnt.
KNJV proef te Groenlo 13 augustus 2011
Glory vom Kemper`s Hook J. Heijmer C- diploma 37 pnt.
Jull van `t Exelseveld H.G. Klokman C-diploma 46 pnt.
Joeta van `t Exelseveld A. Geessink B-diploma 66 pnt.
Frieda van `t Exelseveld W. ten Hoopen B-diploma 67 pnt.
Athos van de Schaarsheide T. te Boome, B-diploma 72 pnt.
Olette van het Meekenesch A. Nieuwenhuis, B-diploma 74 pnt.
Onanka van het Meekenesch – M. Nieuwenhuis B-diploma 75 pnt.
KNJV proef te Tull en Waal 13 augustus
Blizzy van de Haenenpoel H. G. van der Luit, B-diploma 73 pnt.
Bodana van de Haenenpoel W. Rodenburg B-diploma 67pnt.
Nova van de Stommeerpolder L. Spaargaren, B-diploma 71 pnt.
KNJV proef te Rilland 8 augustus
Blizzy van de Haenenpoel H. G. van der Luit, B-diploma 75 pnt.
Bodana van de Haenenpoel W. Rodenburg Bdiploma 69 pnt.
Nova van de Stommeerpolder L. Spaargaren, B-diploma 69 pnt.
Es Banjer v.d. Heidepolder G. Rijsdijk B diploma 77 pnt.
KNJV proef te Vriezenveen op 6-8-2011
Blizzy van de Haenenpoel H. G. van der Luit, C-diploma 45 pnt.
Bodana van de Haenenpoel W. Rodenburg C-diploma 47 pnt.
Jibbe van`t Proostmeer M. Veldhuis C- diploma 37 pnt.
Glory vom Kemper`s Hook J. Heijmer C- diploma 44 pnt.
Nova van de Stommeerpolder L. Spaargaren, B-diploma 70 pnt.
Olette van het Meekenesch A. Nieuwenhuis, B-diploma 72 pnt.
Nandra van het Meekenesch R. Bolk, B-diploma 72 pnt.
Athos van de Schaarsheide T. te Boome, B-diploma 78 pnt.
naar boven |